V Precetincih, nedaleč od znamenitega Gajševskega jezera, prodajamo delno obnovljeno družinsko hišo. Celoto sestavlja večje zemljišče, po namenski rabi opredeljeno kot površine podeželskega naselja, stanovanjska zgradba in gospodarski objekt. Vse je vpisano v kataster in urejeni so vsi dokumenti.
Do parcele pripelje stranska asfaltna cesta. Avto pustimo na dvorišču ali pod nadstreškom. Stanovanjski objekt je zasnovan v dveh nadstropjih. V spodnjem se nahajajo predprostor, kopalnica, kuhinja z jedilnico in dve spalnici. Nadstropje je še neizdelano in je možno urediti še dve spalnici. Pritličje je bilo obnovljeno leta 2018 in je tako rekoč novo z novimi izolativnimi okni. Tla so krita z laminatom in keramiko. Streha je krita z opeko, ki je na gospodarskem delu v celoti nova. Za objekti je lep vrt.
Hiša je takoj vseljiva. Možna menjava za stanovanje v Litiji ali okolici.
Od Ljutomera je nepremičnina oddaljena vsega par minut vožnje in prav toliko iz avtocestnega izvoza. Zelo priporočamo ogled in nakup nepremičnine.